Milline on sinu unistuste köök?

Mööbli valik, kodutekstiilid jne

Milline on sinu unistuste köök?

PostitusPostitas Külaline » Pühapäev Jaan 04, 2015 13:56

Mis materjalid, mis värvid, millised uksed, mis lisad? Mul võtab valik silme eest kirjuks ja ei oska üldse midagi valida..
Külaline

Re: Milline on sinu unistuste köök?

PostitusPostitas Külaline » Teisipäev Jaan 06, 2015 15:14

Mulle meeldiks kui mul oleks maamaja ja selles täitsa vanas stiilis köök. Unistustes on miskit sellist:

Pilt
Külaline

PostitusPostitas Pesapunuja » Teisipäev Jaan 06, 2015 16:57

Pilt

Minu lemmik on valge köök puidust töötasapinnaga ja tasapinnatagune sein kirju punase tellisega.
Kasutaja avatar
Pesapunuja

PostitusPostitas Pirka » Kolmapäev Jaan 07, 2015 09:38

Minu unistuste köök koosneb kahe eelneva kirjutaja unistustest,Vanast tellisest sein on juba olemas,veel on vaja leida meister kes valmistaks valege skandinaavia stiilis mööbli-ja unistusest saabki reaalsus :)
Pirka

PostitusPostitas MEeli80 » Kolmapäev Jaan 07, 2015 09:53

Mulle meeldib musta värvi köök.

Midagi sellist:

Pilt

või selline:

Pilt
MEeli80

PostitusPostitas PiretK » Neljapäev Veebr 05, 2015 14:20

Ma pole värvide või üldise välimuse peale mõelnud, aga ühes heas köögis võiks olla asjad, mis söögitegemise mugavamaks teeks:

Piisavalt tööpinda - st vähemalt meeter tühja tööpinda. Praeguses köögis on u 60cm ja sellele alale peab veel mahtuma röster, kohvimasin, veekeedukann - tööpinda praktiliselt alles ei jäägi. Köögi saareke oleks väga hea variant - siis võiks pliit nt saarekese peal olla ja kubu selle kohal.

Piisavalt elektrikontakte - meil praegu tööpinna kohal vaid 2 kontakti ja vähe on.

Sahtlid ja nende sisud - mulle meeldiks kui köögisahtlites oleks furnituur, mis aitab paremini sahtlipinda ära jaotada - nii ei lähe nad kergelt sassi..

Natuke ka nö lahtist riiulipinda, kuhu nt maitseained panna või õlid, mis igapäevaselt kasutuses.

Köögi kraanikauss võiks olla kivist - praegu on roostevaba teras ja veeplekid on nii koledad ja tüütud.

Prügikast võiks käia kuidagi nii lahti, et käsi kasutama ei pea - tuttaval on süsteem, et peab alt jalaga lükkama ja siis prügikast "veereb" välja - tundub ülimugav, eriti kui nt kartulikoori vms tahad ära visata ja käed märjad ja mustad on.

Võibolla on neid asju veelgi, aga kõik ei tule kohe meelde.
PiretK

PostitusPostitas Pesapunuja » Neljapäev Veebr 05, 2015 16:44

Kasutaja avatar
Pesapunuja

PostitusPostitas arhitekt » Laupäev Veebr 07, 2015 11:24

Köök peaks olema minimaalse vaevaga koristatav. Parim on roostevaba terasega kaetud tööfront. Köögifront peaks olema pliidi, külmkapi ja kraanikausiga ühel sirgel, nii kulub kõige vähem energiat köögis liikumiseks ja põrand püsib puhtamana, sest süüa tehes kukub ikka veetilku käte küljest. Ajakirjades on palju ebafunktsionaalsustega kööke, kus pliit on ühes frondis või "saare" peal ja kraanikauss kusagil mujal. Kööki tellides mõelge sellele .....
arhitekt

PostitusPostitas Pesapunuja » Kolmapäev Veebr 11, 2015 23:09

Kasutaja avatar
Pesapunuja

PostitusPostitas Külaline » Esmaspäev Mär 02, 2015 16:22

Mõttetu on küsida nõu kelleltki teiselt kui asjatundjalt. Mööda ära oma tulevase köögi seinad ja sea sammud mööblivalmistaja juurde. Saad väga palju asjatundlikku nõu ja täpselt sellise köögi mis sulle meeldib.Maksab pisut rohkem aga tulemus on seda väärt.
Külaline

Mine Mööbel ja tekstiilid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline