Magamistubade vaibad - millised või kas üldse?

Mööbli valik, kodutekstiilid jne

Magamistubade vaibad - millised või kas üldse?

PostitusPostitas Pille_ » Pühapäev Dets 06, 2015 21:42

Kas teil on magamistoas vaibad ja mida arvate neist? Mul ema väidab, et on halb valik magamistuppa - peaks olema lihtne puhastada ja mida vähem tekstiile, seda vähem tolmu.. Aga mu meelest võiks hubane ka olla ja tundub, et mõni pikakarvaline vaip annaks natuke hubasust?
Pille_

Re: Magamistubade vaibad - millised või kas üldse?

PostitusPostitas di20 » Esmaspäev Dets 07, 2015 11:54

Pille_ kirjutas:Kas teil on magamistoas vaibad ja mida arvate neist? Mul ema väidab, et on halb valik magamistuppa - peaks olema lihtne puhastada ja mida vähem tekstiile, seda vähem tolmu.. Aga mu meelest võiks hubane ka olla ja tundub, et mõni pikakarvaline vaip annaks natuke hubasust?

Osta AS Massist.
di20

PostitusPostitas di20 » Esmaspäev Dets 07, 2015 19:54

di20 kirjutas:
Pille_ kirjutas:Kas teil on magamistoas vaibad ja mida arvate neist? Mul ema väidab, et on halb valik magamistuppa - peaks olema lihtne puhastada ja mida vähem tekstiile, seda vähem tolmu.. Aga mu meelest võiks hubane ka olla ja tundub, et mõni pikakarvaline vaip annaks natuke hubasust?

Osta AS Massist.

Vabandust vale teema alla läks.
di20

PostitusPostitas Katax » Kolmapäev Dets 09, 2015 14:17

Meil tubades nö kaltsuvaibad ehk siis telgedel kootud trikoomaterjalist vaibad. Jalale mõnus ja pesen aegajalt pesumasinas 60 kraadiga. Lastetoas on mitmevärvilised triibulised. Meil voodi ees vaibale aga lastud sisse kududa läikiva kanga ribasid. Tänapäeval piiramatu värvidevalik ja ka mustrilisi kootakse. FB grupis Käsitöö ost-müük-vahetus on üsna kena ja suur valik neid tegijaid. Kui soovid karvast, siis võimalik ka karvasest materjalist teha. Võimalused on piiritud ja minu arust leiab igasse interjööri sobiliku vaiba kui satud õige tegija jutule.
Katax

PostitusPostitas mui » Neljapäev Dets 10, 2015 16:22

Meil ka ikka ja ainult terves elamises kaltsuvaibad. Muid vaipu ei tunnistagi. Väga mugav- lihtne kasvõi iga päev kloppida, vajadusel saab vaipu pesumasinas pesta. Väga hubane ja kodune.
mui

PostitusPostitas tarmo555 » Teisipäev Jaan 05, 2016 13:13

Meie magamistoas on põrandal lambanahad, head ja pehmed paljale jalale ... vaipu ei kasuta
tarmo555

Mine Mööbel ja tekstiilid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist