Kus asjalik voodite valik?

Mööbli valik, kodutekstiilid jne

Kus asjalik voodite valik?

PostitusPostitas mona » Reede Sept 09, 2005 10:09

Olen käinud läbi kõikvõimalikud mööblipoed- sotka, aatriumi, järve keskuse, mööblimaja, pesapuu mööblisalong aga pole leidnud voodit, mis tõesti meeldiks.
Kas äkki on mingeid häid poode, võibolla väiksemaid ja nurgataguseid, mida lihtsalt ei tea.
mona

Re: kus asjalik voodite valik?

PostitusPostitas annel181 » Reede Sept 09, 2005 20:09

nt jysk
annel181

PostitusPostitas kessu » Reede Sept 09, 2005 22:08

Oleneb ikka milline voodi sulle meeldib. Kas puidust, metallist, kaasaegne, vanaaegne. Ise ostsin wermo komplektist scala-väga rahul. Aga vaata ka otsingu mööbel alt Eesti tegijaid. Seal on eraisikuid ja firmasid. Äkki soovid hoopis teha lasta ja saad sealt mõne idee.Ka google otsingust näeb pilte- nt. bed.
kessu

PostitusPostitas DiiDii » Esmaspäev Sept 12, 2005 09:04

vaata Norat www.nora.ee ja Incognitot www.incognitofurniture.com. Need on igatahes minu lemmikud. Aga kui kirjeldad millist voodit tahad (täispuit, spoonitud jne jne), siis äkki oskab paremini soovitada.
DiiDii

PostitusPostitas mona » Teisipäev Sept 13, 2005 11:55

Ma ei tahaks täispuidust voodit, vaid midagi moodsamat. võiks olla midagi minimalistlikkumat...kus võibolla on kasutatud ka nahka.
mona

PostitusPostitas DiiDii » Teisipäev Sept 13, 2005 14:53

Siis needsamad minu eelaminitud peaksid sulle vast meedima! Lisaks veel www.inox.ee. ja www.omaruum.ee. Kui mul meenub, kus oli nahast, siis lisan, praegu lihtsalt ei tule pähe. Need kolm ( Nora, Incognito, Inox) on Eesti firmad ( mul endal selline kodumaisuse armastamise kiiks), nahast mida nägin polnud kindlasti kodumaise päritoluga.... aga Omaruumist ma usun ikka saaksid sellise nagu tahad, kasvõi nahaga. Edu otsingul!
DiiDii

Mine Mööbel ja tekstiilid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist