Kust saaks normaalse hinnaga riidekapp-garderoobi?

Mööbli valik, kodutekstiilid jne

Kust saaks normaalse hinnaga riidekapp-garderoobi?

PostitusPostitas mousy » Esmaspäev Sept 19, 2005 15:57

Kas keegi teab, kust saab Tallinnas normaalse hinnaga tellida riidekappi-garderoobi? Poes müügilolevad ei sobi mulle mõõtmetelt.
mousy

Re: riidekapp-garderoob

PostitusPostitas dodekaeeder » Esmaspäev Sept 26, 2005 21:40

kuulen esimest korda sellist sõnaühendit. Nii et riietumas-ümberriietumas kavatsed nagu riidekapis käia?
dodekaeeder

PostitusPostitas murr » Esmaspäev Okt 31, 2005 10:36

normaalne ju! Nüüd ikka enamik eelistab riidekapile ruumi, kus on seinte ääres kogi riidekapikonstruktsioon - riputuspuud, riiulid jmt, sgs kuhu ikka saabki sisse minna ja kasvõi tõepoolest seal ka ümber riietuda. Sõna on vast kah uudis, aga garderoobiruumi kui sellist võid igas viimases kui uues korteris ja majas näha.
murr

PostitusPostitas tirreg » Teisipäev Nov 01, 2005 05:45

kui vähegi viitsimust on, siis tee ise või maksa mõnele tuttavale nikerdajale. Materjal on poes müügil, samuti torud, ühendused, kruvid, toruhoidikud.

hoiad kokku tuhandeid ja kümneid tuhandeid, vastavalt kapile ja suurusele.

sama kehtib ka lükanduste kohta, siinid on poes müügil.

kuskilt firmast tellida uksed koos sisuga on umbes sama kallis kui ise teha ja sinna veel uued riided ka sisse osta.
tirreg

PostitusPostitas olen nõus » Esmaspäev Nov 07, 2005 18:30

Jutt jumala õige.Esimesed lükanduksed ostsime 7000-ainult 2 ust.Edasi oli vaja veel kappe ehitada:ostsime lükanduste mehhanismid ja valmis plaadid poest ja ehitasime kaks korraliku suurusega kappi kogumaksumuses 6000kr.
olen nõus

PostitusPostitas Karl » Reede Mär 17, 2006 10:12

Tere,
Otsin ka garderoobi vitstest punutud korve (kaste)pesu hoidmiseks. Kas keegi on kusagil näinud.
Karl

Mine Mööbel ja tekstiilid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist