Küsimus neile, kel kodus lapitekk

Mööbli valik, kodutekstiilid jne

Re: küsimus neile, kel kodus lapitekk

PostitusPostitas trumm » Laupäev Okt 22, 2005 14:38

minu vanaemal olid ka spetsiaalsed linad, mis nööpidega tekile alla käisid (kitsas äär keerati teki peale, seal siis nööbid ja lina sees vastavalt nööpaugud). vahel ka traageldati lina tekile külge, aga see on üsna tüütu, sest üle 2 nädal keegi vahetamata voodipesuga ei maganud. ega maga ka praegu :)

ma ei kujutaks ette, et ma peaks pikemat aega pesemata voodipesuga magama, kuigi käin iga päev dushi all.

ja lyz'ile - huumorimeel inimestel on üks suurimaid väärtusi - minu arvates. igatahes 100 korda olulisem, kui tõsine ja morn meel :)
trumm

PostitusPostitas mari » Neljapäev Okt 27, 2005 10:25

Minul on suurel tekil nööbid ümberringi, mitte ainult üleval.
Nööpide õmblemine on ühekordne töö ja mis need nööpaugud masinaga teha pole. Tehakse vajadusel ka teenustööna.
Las olla vanamoeline ja vanaemadeaegne.
Lapitekk ju samast ajast.
mari

PostitusPostitas murr » Esmaspäev Okt 31, 2005 10:25

aga minul on lapitekid päevateki eest -vblt just sellepärast, et ma ei suutnud lahendada küsimust, et kui ma need tekikottide sisse panen, mis mõte neil siis on üldse. Linavärki kaalusin aga lõpuks otsustasin, et las parem olla päeval silmarõõmuks - öösiti neid nagunii imetleda ei saa. Nüüd panevad lapsed need õhtul kokku voodi kõrvale ja ajavad enne uinumist näpuga mööda tekki tuttavaid asju taga - nende tekkides kasutasin ära hästi palju nende väikseks jäänud rõivaid ja see on nende õhtune rituaalmäng nüüd - mis tükk mis asi oli.
murr

PostitusPostitas Moosimemm » Reede Nov 11, 2005 12:38

Sattusin vanu teemasid lugema ja selle teema all tekkis mõte, et kas lihtsam poleks panna nurkadesse, ja ehk mõni pikiküljele ka, trukknööbid ? Või kasutada "takjat". Siis ei pea tegema ei nööpauke ega pöörama linaääri (no ehk näo juures oleks mugavam, kui poleks mitut kangast kõrvuti).
Moosimemm

PostitusPostitas Terts » Reede Nov 11, 2005 19:52

Mina ei saa üldse aru, miks peab lapiteki tekikoti sisse peitma. Kui kardada, et lapitekk määrdub magamisega, siis kasuta magamiseks tavalist tekki koos tekikotiga ja lapitekki voodikattena. Lapitekk on ju siiski omaette vaatamisväärsus ja sisustuselement - oleks patt teda kuskile ära peita. Lapiteki hooldamisel peab silmas pidama, et peale pesemist ei tohi triikida aurutriikrauaga. Õigemini auru funktsiooni kasutada, siis triigid-aurutad vatiini seal vahel kokku ja lapitekk pole enam kohev.
Terts

PostitusPostitas soovin osta lapitekki eritellimusel » Esmaspäev Dets 05, 2005 21:57

Mul oleks alustuseks lapitekki vaja, siis saaks ka ehk kaasa r22kida muudel p6nevatel teemadel.

Kas keegi oskab soovitada, kelle k2est / kust saaks lapiteki (beebile p6randa m2nguteki) osta eritellimusel ?

Palun mitte soovitada tekk ise valmis teha - ootan konkreetseid nimesid ja kontaktandmeid. KIIRE - j6ulud ju ukse ees!

t2nud ette potentsiaalsete soovituste eest!
soovin osta lapitekki eritellimusel

PostitusPostitas liisbet » Esmaspäev Dets 05, 2005 22:19

Mirjam Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vau! Poleks arvanud, et siin foorumis nii
> naljavaene rahvas koos käib ja teema nii tõsine,
> et nalja välja ei kannata.
> Omateada vastasin ainult porise põrsa sõnumile,
> aga vabandan kui mõni sellest solvus.
> Eks ma lähen siis nüüd nurka häbenema.
>

Ära aja udu!
Minul küll ALATI nalja nabani!
Ja kui häbenema lähed, siis kutsu mind kaasa! Mul mõned tuttavad siin veel, kes "naljateole" altid ! :)
liisbet

PostitusPostitas no-noo » Teisipäev Dets 06, 2005 18:53

Oled Sa vaadanud kui ilusad ja suured lapitekid+ padjad Hobby Hall'is . Suured, lapsel ruumi mängida.
no-noo

PostitusPostitas Mirjam » Kolmapäev Dets 07, 2005 04:49

Liisbet, avaks kuskil oma naljanurga, mul ongi tuju alla nulli - berna pistis uue nahkdiivani nahka. Ja mu Saksamaalt toodud AEG praeahi muutus paigaldamisel Gorenje´ks. Tuju tahab kohe tublisti tõstmist.
Mirjam

PostitusPostitas Mirjam » Kolmapäev Dets 07, 2005 04:50

Liisbet, avaks kuskil oma naljanurga, mul ongi tuju alla nulli - berna pistis uue nahkdiivani nahka. Ja mu Saksamaalt toodud AEG praeahi muutus paigaldamisel Gorenje´ks. Tuju tahab kohe tublisti tõstmist.
Mirjam

Mine Mööbel ja tekstiilid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline