Köögimööbli tellimine

Mööbli valik, kodutekstiilid jne

Köögimööbli tellimine

PostitusPostitas õunauss » Teisipäev Okt 25, 2005 16:44

Millisest firmast oleks mõtekas tellida köögimööbel. Kuna tegemist ikkagi suht kalli asjaga, siis uuriks enne teiste kogemusi. Kõik poed ju kiidavad, et neil on kõige parem.
õunauss

Re: köögimööbli tellimine

PostitusPostitas j » Kolmapäev Okt 26, 2005 14:39

õunauss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Millisest firmast oleks mõtekas tellida
> köögimööbel. Kuna tegemist ikkagi suht kalli
> asjaga, siis uuriks enne teiste kogemusi. Kõik
> poed ju kiidavad, et neil on kõige parem.

kindlasti mitte Hansperdist.
nende müüjate umbkeelsus ja ebaviisakus ja ebateenindusvalmidus jätsid väga halva kogemuse --> külastasin nende rocca al mare esindust. teiste esinduste kohta ei tea.

tänan
j

Re: köögimööbli tellimine

PostitusPostitas anx » Laupäev Okt 29, 2005 21:22

Ka endal praegu sama mure. Käisin ükspäev umbes 5-6 firmas kes pakub köögimööblit ja oli nii meeldivaid kui ka ebameeldivaid kogemusi.
Väga meeldiv oli Järve keskuses E-luxis naisterahvas kes oli ka ise mõttega kaasas ja andis omalt poolt ka soovitusi.
Bussi jaama juures Mergel köökides aga oli meesteenindajal nii kiire,et pani ruttu märkmed paberile kirja ja tahtis asjaga ühele poole saada ei küsinud mingit kontakti kui hakkasin ise lõpuks pakkuma sai ta nagu pahaseks. Tundus,et olin läinud valel ajal teda segama. Eks näe kas mu käik ka tulemusi annab ootan mis nad mulle nüüd pakuvad. Aga jõudu küsi hinnapakkumisi ja käi salongides toodetega tutvumas.
anx

Mööbli tellimine

PostitusPostitas woody » Pühapäev Okt 30, 2005 22:44

Kui te olete juba interneti taga siis on leitavad paljud ettevõtted kes mööblit valmistavad. Selleks ei pea olema spetsiaalselt köögimööbli valmistaja, enamus eritellimusel valmistajad teevad ka kööke. Samuti ei pea olema mööbli tellimiseks esindus ma leian kuna pakkumise saab teha ka meili või faksiga. Kui hind enamvähem klapib siis saab ju paika panna üksikasjad.

Kaunist kodu soovides
WoodVERK OÜ
woody

Mine Mööbel ja tekstiilid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist