Soovitage head diivanvoodit

Mööbli valik, kodutekstiilid jne

Soovitage head diivanvoodit

PostitusPostitas martsy » Neljapäev Nov 03, 2005 11:44

kuna uus köök-elutuba on ainult 27 m2, siis pean loobuma voodist
sooviksin korralike vedrudega magamiseks hästi mugavat diivanvoodit, mis oleks küllalt lai kahele ja pweale selle hästi mugav
martsy

Re: soovitage head diivanvoodit

PostitusPostitas leidja » Neljapäev Nov 03, 2005 14:37

olen ka otsinud pikemat aega sobivat diivanvoodit ja tulemus selline :ainus laiem variant /voodina 160*195/ on Mööblimajas Leedu toode MM nime all. Kasti ja vedrublokiga. Nüüd saab riiet valida, siis on 1,5 kuud järjekord ja hind 7500,00 N.n roki tüüpi ka laiem ja kastiga aga kahekesi magades vajub keskele kokku. Ja pole patjadele tuge, ei ole mõnus voodis lugeda. Aga noorel inimesel pole see nii oluline, meie magasime oma vanal 120 laial paarkümmend aastat rõõmsalt aga nüüd peab laiemat ostma. Sellisel, mis käib ette lahti on patjade kohad kõvasti tunda, ei tahaks iga öö magada. On muidugi ilusaid nurgaga asju, aga ma ei kujuta ette iga õhtu nednde sättimist voodiks aga eks ilu nõuab ohvreid.
leidja

Re: soovitage head diivanvoodit

PostitusPostitas kastanka » Neljapäev Nov 03, 2005 15:02

Mina soovitaksin just lahtikäivat voodipesukastiga nurgadiivanit - kui on diivanifunktsioonis, mahub kenasti istuma (kahekesi lösutama :)), kui parasjagu voodifunktsioonis, mahub kenasti magama.
Ise ostsime enda nurgadiivani Tartust poest nimega Mööblitsirkus - asub ka
Tallinas- ja saime supersoodsalt. Diivan ei käi küll lahti (kuna see polnud meie jaoks oluline) aga see-eest istuda on väga mugav (kahjuks ei mäleta diivani nime)
kastanka

Mine Mööbel ja tekstiilid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline