Modernne mööbel

Mööbli valik, kodutekstiilid jne

Modernne mööbel

PostitusPostitas olla » Teisipäev Nov 22, 2005 17:12

kas keegi oskab soovitada kus saaks osta või tellida suhteliselt odavalt minimalistlikku modernset mööblit
olla

Re: modenne mööbel

PostitusPostitas hneemre » Laupäev Nov 26, 2005 20:13

Mingi aeg tagasi leidsi oma tellijale hinnalt sobivad asjad Kadaka tee kauplusest Sisustus 5. Olid mitmed variandid kohapeal ja tellimisega. Oli madalaid pikki, kuhu saad teleka panna ja tema kohale kitsas ülakapp jne. On Hiina ja Poola omi, suht sarnased wengepuu toonis, melamiinist. Mingeid sarnaseid asju olen näinud ka Järvel. Seal müüakse ka nat. spooniga odavat tumedat lihtsa joonega mööblit, ilma käepidemeteta. Aga eks ole saanud lasta ka jooniste järgi teha.
Neti
hneemre

Re: modernne mööbel

PostitusPostitas martsy » Laupäev Nov 26, 2005 23:03

suur tänu info eest...olen palju otsinud, aga valik ikka jube nigel...mulle hakkas meeldima tamme toon kombineeritult valgega...aga häda, et kui saad ühe asja, siis teisi pole...vist peab ikka tellima, aga ei tea kus odavamalt saab....mul vaja 23 m2 kööktuba sisustada
martsy

PostitusPostitas Heti » Kolmapäev Dets 07, 2005 20:07

Tere!
Proovi Mööbliproffi (www.integro.ee). Nad valmistavad tellimuse ja disaini järgi. Päris ilusa võid saada :)
Heti

PostitusPostitas Merit » Neljapäev Dets 08, 2005 10:32

Mustamäel keskuses MUSTIKAS on uus mööbli pood MASKU, väga heade hindadega detsembris.
Merit

Mine Mööbel ja tekstiilid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist