Lapitekk

Mööbli valik, kodutekstiilid jne

Lapitekk

PostitusPostitas plika » Teisipäev Apr 05, 2005 16:21

Tere, kas kellegil on infot kust saab tellida tore lapitekk? Äkki aga saaks kuskil aga õppida ja endale ise teha... see oleks eriti vahva.
plika

Re: lapitekk

PostitusPostitas desalda » Kolmapäev Apr 06, 2005 02:39

helista 4520144,küsi Anneliid ja saad tellida endale sobiva.
desalda

PostitusPostitas laima » Neljapäev Apr 07, 2005 08:09

ära lapitekki küll osta,seda on nii tore ise teha kui anda endale aega ja nuputada.Igaüks oskab ju lappe kokku õmmelda.Ja saad päris oma asja.Võid materjali valida,oma kulumata seisvaid pluuse-kleitegi tükeldada jne.
Mul oli kolm paksu villasest riidest mantlit kapis tüütuseks,harutasin nad üles,pesin tükid puhtaks,lõikasin lõngapidi tükkideks,tükid said erineva suurusega,ei raatsinud paksu villast riiet päris pisikesteks lõigata.Heegeldasin ümberringi ääred üle ja kokku.Voodri tegin flanellilappidest,kasutasin ära seismajäänud praktiliselt kulumata mehe ja poja särgid,tütre kunagise flanellist hommikumantli jne.Ja see on maailma parim tekk.
laima

PostitusPostitas Salme » Laupäev Apr 09, 2005 20:46

Üsna põhjalik eestikeelne sait on
Salme

PostitusPostitas lapiliisu » Laupäev Apr 16, 2005 12:32

mina võin samuti teha, kui enda oskustes kahtled:)
ja laimal on õigus, see on tõesti lõbus töö!
lapiliisu

PostitusPostitas tuuli » Esmaspäev Apr 18, 2005 07:09

aga mina tegin sel talvel oma seisvatele mittekasutatavatele flanellist ja muust sarnasest tihedamast puuvillasest ´materjalist riideesemetele 1:0 ära.Tegin toreda 2x1,5 m lapivaiba,mida suvel murule laotada.Kapp sai puhtaks ja nii põnev vaip on - ruuduline-lilleline-triibuline.
tuuli

PostitusPostitas krissi » Pühapäev Juul 17, 2005 12:53

õmblesin erksadest sitsitükidest lapivaiba põrandale beebist lapselapsele.sees mahuline vatiin.hea ja lihtne pesta masinas.
mul terve kohvritäis moest läinud villaseid kamsuneid,kavatsen teha diivanile pleedi aga veel ei ole otsustanud kas voodrit ka vaja lähebja,ja kui- siis millisest riidest.oskab keegi soovitada?
krissi

PostitusPostitas ILME AIM » Pühapäev Juul 17, 2005 20:58

Tule Võrumaale Õpetan selgeks, siis teed nagu tahad Ilme
ILME AIM

PostitusPostitas krissi » Esmaspäev Juul 18, 2005 22:38

To: Ilme Aim

Aitäh,külla kutsumast! Kui tuleb ette asja Pärnust Võrumaale,kindlasti võtan ühendust.
krissi

Mine Mööbel ja tekstiilid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist