Aiatööriistad ja riided / jalanõud aiatöödeks

Kõik küsimused, arutelud seoses töövahenditega

Aiatööriistad ja riided / jalanõud aiatöödeks

PostitusPostitas Külaline » Kolmapäev Apr 15, 2015 00:36

Räägiks aias kasutatavatest tööriistadest - rehad, labidad ja muud vahendid, mis pidevalt aias kasutusel. Milliseid firmasid eelistate? Olen siiani ostnud odavamaid, sest mõtlesin, et vahet pole aga kui nüüd korra Fiskarsi rehaga tööd teha sain, siis sain aru küll, miks kallimaid tasub osta.. Kuidas teil?

Lisaks räägiks ka riietest-jalanõudest. Kasutasin siiani crocse aiatöödel ja jube nüri ikka- koguaeg jalad mullased. Suvel oli paljajalu kohati isegi mugavam. Vaatasin, et mõned poed müüvad lausa spetsiaalseid jalanõusid ja riideid. Kuna klassikaline "kaloss" mulle ei meeldi, siis otsin midagi mis vähe viisakam välja näeks.. Soovitusi?
Külaline

Re: Aiatööriistad ja riided / jalanõud aiatöödeks

PostitusPostitas elleke » Reede Apr 17, 2015 23:57

Croscsid on suvel murus kõndides päris head, saab kergesti ära loputada ja kuivavad kiiresti. Mulla sees on muidugi ebamugav, siis peaks ikka kinnised jalanõud olema, nö kalossid või kummikud. Riided - mis mugav on, mul tavalised kodused mugavad riided.
elleke

PostitusPostitas Külaline » Kolmapäev Sept 28, 2016 16:19

Külaline kirjutas:Räägiks aias kasutatavatest tööriistadest - rehad, labidad ja muud vahendid, mis pidevalt aias kasutusel. Milliseid firmasid eelistate? Olen siiani ostnud odavamaid, sest mõtlesin, et vahet pole aga kui nüüd korra Fiskarsi rehaga tööd teha sain, siis sain aru küll, miks kallimaid tasub osta.. Kuidas teil?

Lisaks räägiks ka riietest-jalanõudest. Kasutasin siiani crocse aiatöödel ja jube nüri ikka- koguaeg jalad mullased. Suvel oli paljajalu kohati isegi mugavam. Vaatasin, et mõned poed müüvad lausa spetsiaalseid jalanõusid ja riideid. Kuna klassikaline "kaloss" mulle ei meeldi, siis otsin midagi mis vähe viisakam välja näeks.. Soovitusi?

Tasuks ikka vaadata spetsiaalseid tööjalatseid ja riideid. Tänapäeval on väga kergeid ja mugavaid riideid ja jalatseid laias valikus olemas. Mullas müttamiseks sobivad näiteks kerged EVA vahust kummikud. Tartus müüb näiteks http://www.taivoster.ee
Külaline

PostitusPostitas paddish » Esmaspäev Apr 10, 2017 15:00

http://www.inventory.com/category/73/to ... eoeriistad

Meie oma Eesti inimesed launchisid uue tellimiskeskkonna, siit saab tellida nii aiatööriistu kui ka riideid ning jalanõusid aiatöödeks.
paddish

Mine Tööriistad ja töövahendid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline