Kuuseehted, jõuluehted

Jõulu-, lihavõtete ja muud kodu kaunistused

Kuuseehted, jõuluehted

PostitusPostitas siilikeudus » Reede Nov 28, 2008 00:42

Palun soovitage, millistest poodidest võiks leida veidi luksuslikumaid kuuseehteid. Nendes poodides, kus olen vaatamas käinud on enamuses plastikust ehted, mis on kindlasti ohutud ja praktilised, kuid meile ei sobi.

Peame oma esimesi jõule ja toome esimese kuuse tuppa. Siis tahaks ka selliseid ehteid, mida saaks säilitada kas järgmiste põlvedeni.

Stockmannis midagi erilist ei leidnud. Klaasist olid ainult 1 kommi kujuga ehted. Kaubamajas oli juba veidi parem valik, kuid siiski ei leidnud mis väga meeldiks. Enamus ehetel on kleebitud igast vidinaid, mis aja jooksul ära kukuvad ja siis pole enam ehe ilus. Villeroy kenad portselanist ehted olid ka, kuid me otsime veidi traditsioonilisemaid klaasehteid (nt midagi sellist, nagu olid vanasti).

Palun teadjamad nimetage poode, kuhu tasuks vaatama minna!
siilikeudus

Re: kuuseehted

PostitusPostitas JoosuJoosu » Reede Nov 28, 2008 04:10

minu meelest Horteses on ShiShi suurim valik kuusekaunistusi ja kõikvõimalikku dekoori. küll pärlistatud, tikitud, tepitud, kootud, söövitatud, kullatud, sulestatud, tutitatud, putitatud jne jne.
nende kodukas: [url=http://www.shishi.ee/][b]ShiShi[/b][/url]
sealses tootekataloogis vaadata: shishi christmas 2008

Ka Hansaplantis jõuluinspiratsioonipäevad. Pole seal kohapeal küll käinud nüüd, kuid osad promopildid päris lõbusad.
[url=http://www.hansaplant.ee/joul2008/][b]Hansaplant[/b][/url]
JoosuJoosu

PostitusPostitas solnushka » Reede Nov 28, 2008 11:31

Mina soovitaksin ka Hortest, seal kindlasti Tallinna suurim valik jõuluehteid. Ise ostsin eelmisel aastal uue komplekti väärikaid punaseid ja kuldseid puhutud klaasist ehteid uskumatu küll, aga Järve Selverist. Seal tasub samuti hoolega ringi vaadata, sest näiteks mulle meeldinud klaasehted olid lausa 50% alla hinnatud, kuna müüjate sõnul pole need eriti minev kaup. Veel võiks vaadata Pärnu mnt-le Mustri salongi, aga sealsetel ehetel ka enamasti vidinad küljes.
solnushka

PostitusPostitas foksi » Reede Nov 28, 2008 13:46

Maitse üle ei vaielda, aga mulle see Hortese valik üldse ei meeldinud.
foksi

PostitusPostitas siilikeudus » Reede Nov 28, 2008 23:05

Leidsin ilusad ja lihtsad ehted rotermanni kaubamajast, HomeArt poest.
Mõtlesin küll midagi erilist osta, kuid see mõte tuli peale seda, kui lihtsaid klaaskuule kusagilt ei leidnud. Niisiis leides poest täiesti lihtsad ühevärvilised klaaskuulid, kadus soov millegi erilise järgi.

Kusjuures hind oli ka soodne neil. Lihtsad ja kaunid, punased kuulid ning lisaks valged (mis eemalt vaadates meenutavad portselani, st sarnase läikega). Just see, mida ma kõige alguses tahtsin :)
siilikeudus

PostitusPostitas juta230 » Esmaspäev Dets 01, 2008 13:35

nägin Nurgakivi saatest neid shishi asju ja neil on samanimeline kodukas ka. Mulle väga meeldivad sealsed asjad, kuid kahjuks ei ole hindadest mingit aimu. Olen maalt ja mannerguga, iga hetk linna ei pääse, seega ei tahaks mingit ekstra reisi ette võtta enne, kui hindadest midagi ei tea. On keegi nendega rohkem kursis?
Eriti meeldis mulle sealt selline läbipaistev klaaskuul, millel oli külje peal auk sees ja sinna sai teeküünla sisse põlema panna. Kui keegi shishi poodi satub, äkki viitsib mulle selle hinda vaadata? Oleksin väga tänulik:)
juta230

PostitusPostitas alma » Esmaspäev Dets 01, 2008 22:22

Muidu neid "nagu vanasti" kuuseehteid on antikvariaatides liikvel, täna just vaatasin ühtesid läbi akna. Kas terve komplekti ühest kohast saab, on kahtlane. Plastmassist "Ded moroz" ja "Sneguurotshka" olid ka. Ja Potsataja. Tema oli vist puust ja kuidagi väsinud moega. Mis lapsed taga küll tegid.. shishi-sse ei sattunud.

Seal Patika ja Aruvalla lingil olid ka justkui mingid kuuseehted väljas. Muide, igat sorti jõulukraami, eriti kangast asju, linikuid - kardinaid, saab peale aastavahetust secondhandidest. Ma olen nii märganud.
alma

PostitusPostitas logimata pärismari » Laupäev Dets 06, 2008 10:44

Käisin eile ShiShis, valik on suur ja hinnad soodsad, kuni 70% allahindlust eelmise hooaja asjadele. Kodulehel on ka nende sooduskaupade pildid ja hinnad. Hästi armas valik oli jõulupärgi ja samuti ehteid, kõikvõimalikes värvitoonides ja suurustes. Eriti meeldisid mulle kõikvõimalikud kristallid. Ladu asub Viimsis, sealt saab siis osta.
logimata pärismari

PostitusPostitas viimsi » Kolmapäev Dets 10, 2008 01:07

kuulge kus kohas viimsis see salapärane ladu asub? miks ma ei tea sea....
viimsi

PostitusPostitas nööbikoguja » Kolmapäev Dets 10, 2008 19:32

http://www.shishi.ee/sale/
nööbikoguja

Mine Pühad & dekoratsioonid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline