Kas juba hakkab jõulutunne tulema?

Jõulu-, lihavõtete ja muud kodu kaunistused

Re: kas juba

PostitusPostitas JULUVANA » Teisipäev Dets 16, 2008 14:43

Kallis Alma!

Sain Su kirjad kätte, ära enam muretse, muidu tulevad kortsud. Ära enam väga palju mulle kirjuta ka, ma lõhkusin kogemata prillid ära ja postkast on ka kogu aeg täis. Kirjuta, aga kirjuta väheke. Ilma lumeta veab mu saani seesama tank, mis seal pildil on. Haa-haa! Tegelikult on mu saanil ka propeller ja tankiga ma ei sõida. Mis sealt luugist paistab, ei tea, sest see ei ole minu tank.

Piparkooke!

Juluvana
JULUVANA

PostitusPostitas alma » Teisipäev Dets 16, 2008 15:15

Kallis Jõuluvana!

Too palun Juluvanale jõuluks uued prillid, ta lõhkus vanad kogemata ära, ja suurem postkast.

alma
alma

PostitusPostitas JULUVANA » Teisipäev Dets 16, 2008 18:26

Ssssssa vana ssssssinine ~!"/#¤~!¤%/!("%E/&!#¤E~¤#!(

Be careful, what you wish... or say! Mu prillid läksidki katki :D:D:D:D

Ikka Teie Julu....
JULUVANA

PostitusPostitas alma » Teisipäev Dets 16, 2008 21:13

No näed, Juluvana, Sinuski on selgeltnägija peidus. Loodan et saad oma asjad ikka aetud vaatamata äpardusele! Ja uued prillid.
alma

PostitusPostitas trumm » Teisipäev Dets 16, 2008 21:59

mul annab jõuluajast märku üks huvitav fenomen... et need kommikotid, mis on jõulupakkide jaoks mõeldud, hakkavad kuidagi imelikult kiiresti tühjenema. ei tea, kas päkapikud või mis... ja huvitaval kombel leian ma need kommipaberid kõik enda püksitaskust... hmm... põnev.. 8-)
trumm

PostitusPostitas alma » Kolmapäev Dets 17, 2008 00:39

Mhmh. Aga nüüd ei teagi, kas meil on siis sellel aastal vaja mitu salmi pähe õppida, et olemas on siis nii Jõuluvana kui Juluvana? Näärivana on ka. Hurrraaaaaaaaaaaaa! Nii palju kingitusi saab! Kaks mobiili ja kaks maja! Huraaaaaaa!
alma

PostitusPostitas trumm » Kolmapäev Dets 17, 2008 01:43

no aga ega nemad ei tea, mis salme sa teistele lugesid :P
kaks maja on saadanast! kummas sa siis elama hakkad?!?!
trumm

PostitusPostitas alma » Kolmapäev Dets 17, 2008 11:57

Kordamööda kõigis kolmes - Näärivana tuleb ju ka. (tu)

Sellega seoses tuli jälle üks lugu meelde... Ma nime ei nimeta, aga üks vanema põlvkonna naisterahvast õppejõud, kes mu elu väääga palju on mõjutanud, temaga käisime kord Peterhoffis ekskursioonil. Ma siis vaatasin seal ringi, et olid ikka ajad ja olid majad ja... Et kuidagi liiga suur ja... Juhtusime miski rõdu peal temaga korra kokku seal jalutades ja ma küsisin, et kas temale meeldiks seal elada, või et - kas ta oskaks seal elades selle suure ruumiga midagi peale hakata. Ja tema vastas lühidalt ja rahulikult - "Jah!". See pani mind jällegi kõvasti elu üle mõtlema. Sest ta ise ei ole sedatüüpi, kes uhkuse pärast seda suurt lahmakat tahaks. Kodu tal ka tagasihoidlik. Et siis - kõik oleneb, kuidas. Ja mille pärast midagi tahta.
alma

PostitusPostitas trumm » Kolmapäev Dets 17, 2008 13:40

mitte uhkuse pärast! taevake!

ma lihtsalt tunnen ennast kuidgai oluliselt paremini suures avaras ja kõrges ruumis. kuigi ka palkmaja pisikeses toas ja köögis on tore, kuid seal ma elada ei tahaks. ei tea, võibla ma eelmises elus elasi lossis :).. sest igasugune avaruse ja kaugele-kaugele -vaadete armastus on mulle sisse kodeeritud igaathes :)
trumm

PostitusPostitas Külaline » Kolmapäev Dets 17, 2008 14:34

Ma elasin ka vahepeal majas, kus lagi põrandast 3,8 m kaugusel ja kuigi mu tuba oli 32 ruutu (suurim selles ühiskorteris) tekkis vahepeal mõte, et miks ei võiks hoopis seina peal elada, selle pind ligi 40 ruutu, aga tänu 6-le peaaegu põrandast laeni ulatuvale aknale, oli seinale kolimise võimatu :P
Kui siis kolisin majja, mille laed 2.4 m kõrgusel, ausõna, käisin mõnda aega küürus, hirmust pea vastu lage ära lüüa :D
Külaline

Mine Pühad & dekoratsioonid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline