Põrandavaas

Jõulu-, lihavõtete ja muud kodu kaunistused

Põrandavaas

PostitusPostitas roosi » Pühapäev Juun 27, 2004 23:22

Sain kingiks väga suure põrandavaasi,aga see on jube laia avaga ja kas keegi oskaks soovitada mida sinna sisse panna,tühjana ei ole ilus ja kasutamatta ei taha ka jätta.
roosi

Re: põrandavaas

PostitusPostitas udu » Esmaspäev Juun 28, 2004 18:01

Müüakse igasuguseid kuivatatud kimpe, nt Kristiine keskuses mingisuguses seebipoes. igat värvi. hästi vahvad. Mul on endalgi suur vaas ja seisab tühjalt ei ole ta kole sugugi. kui on ikka kunstniku tehtud, on ta omaette teos.
udu

PostitusPostitas Katrin » Esmaspäev Juun 28, 2004 20:46

mul oli kunagi suures põrandavaasis suur sületäis kuivatatud rukkikõrsi valminud peadega. varem olid sordid kõrgema kasvuga, nii et kimp oli endakõrgune. paari aastaga korjas päris palju tolmu, nii et sai ükskord välja visatud ja vaas läks sugulastele kasutada.
Katrin

PostitusPostitas aiahull » Kolmapäev Juun 30, 2004 12:00

võid seda kasutada ka postamendina ja panna vaasi avasse sobiliku suurusega poti koos toalillega.
tegin ise samamoodi, kuna põrandavaas läks katki ja liimisin selle kinni, kuid vett enam ei pea.
või mõned huvitava kujuga haralised puuoksad, mida võid ka koorida ja hiljem värvida ja sinna külge vastavalt aastaaegadele kas jõuluehteid, küünlaid või mune riputada. väga efektne on raagus suure oksa küljes elektriküünlad pimeduses, tuled oleksid nagu õhus.
aiahull

PostitusPostitas Marje » Neljapäev Juul 15, 2004 22:34

Ma küll aru ei saanud, et omanik inetuks oma vaasi hindaks. Laia avaga ainult.

Võid põhja panna kive ja siis sinna sisse torka mõni puuoks (nägin hiljuti kuskil sisustuspoes õunapuuoksi, kunst muidugi, aga kuni näppima ei lähe, tundub täitsa aus), või kujunda sellest tõvikuhoidla (kuniks tõrvikud õues-aias põlema süüdatakse) või hoia selles pika varrega vihmavarje... et soovitusi jagada, peaks vaasi tegelikult nägema.

Iskus müüakse ka suuri kunstlilli, mida saab edukalt põrandavaasis eksponeerida :)
olen algaja aiapidaja ja otsin n
Marje

PostitusPostitas Roosi » Esmaspäev Juul 19, 2004 23:15

Ma tõesti ei pidanud vaasi inetuks,vaid küsisin nõu,kuna hetkel ei leidnud talle kohta.Tänud heade soovituste eest.
Roosi

PostitusPostitas merge » Teisipäev Juul 27, 2004 23:23

Marje pani ka oma meiliaadressi,kutsu ta ometi külla vaasi vaatama!Teine ei jõua seda ära oodata.
merge

PostitusPostitas kai » Reede Juul 30, 2004 11:17

kui on suure avaga,ehk saad sinna sisse panna teise vaasi , kõrge purgi või midagi seesugust,mis sinna pandud seade koos hoiaks,kui see vaas läbipaistev ei ole.
kai

PostitusPostitas Janet » Laupäev Juul 31, 2004 15:46

Käisin korjasin hiljuti mererannast hästi palju erinevaid kõrrelisi. Sobivad põrandavaasti ideaalselt, kuid siis peaks piisvalt ruumi olema, et ilu välja paistaks!
Janet

PostitusPostitas linda » Kolmapäev Aug 04, 2004 16:49

Veel võib panna pikki harunemata kevadisi pajuvitse näiteks (ilma lehtedeta loomulikult).
linda

Mine Pühad & dekoratsioonid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline