Ise tehtud - hästi tehtud

Teeme ise, õpetused, juhendid

Ise tehtud - hästi tehtud

PostitusPostitas Britt » Pühapäev Jaan 31, 2010 05:02

Mõtlesin, et teeks sellise teema siia. Kuna siin sellised hakkajad inimesed koos, siis tutvustage natuke oma kätetööd - kas siis taastatud vana kapp või ise ehitatud mööbel või kasvõi enne ja pärast pildid mõnest remonditud/taastatud elamisest või toast. Kõik koduteemalised ISE tehtud asjad võiks siia laduda. Ehk saab mõni hea idee kah midagi ise proovida ära teha ja tegijad vastavalt tunnustust :)
Britt

Re: Ise tehtud - hästi tehtud :)

PostitusPostitas entu1151 » Esmaspäev Veebr 01, 2010 13:56

no minul on küll kõik isetehtud,propageerin ka teistele ning olen teinudki teistele !!!! vaata ja aktiveeri,samuti võib kritiseerida !!!! http://nagi.ee/photos/entu1151/sets/
entu1151

PostitusPostitas Luigi 699 » Esmaspäev Veebr 01, 2010 16:40

Mulle meeldis entu värk väga, mingil õhtul vaatan uuesti ja ehk panen ka kommentaarid! ( link nagis lisatud minu lemmikute loendisse.) Edu!
Luigi 699

PostitusPostitas Britt » Esmaspäev Veebr 01, 2010 17:48

Meie köögi tegemine. Kasevineerist. Mina joonistasin plaani, mees koos isaga ja minu vanaisaga saagisid jupid ja panid kokku. Mina viimistlesin, Tööpind tammepuidust - viimistlesin õlivahaga (Osmo Topoil).

Lõpptulemus:
Pilt

Kõik kokku läks maksma ca 5000kr, v.a. tehnika.
Britt

PostitusPostitas entu1151 » Esmaspäev Veebr 01, 2010 18:14

Britt,igatahes täitsa tore!!!! pealegi veel kui isetehtud !!!!
entu1151

PostitusPostitas trumm » Esmaspäev Veebr 01, 2010 18:59

ma teen ka köögimööbli ise. kuna on pooleli, siis pilte hetkel ei saa :)
karkass veekindlast kasevineerist, tööpind kase liimpuitplaat, uksed liimpuit (värvin). ülemised lahtised riiulid paksust kase liimpuitkilbist.

praeahju ümbrise ladusin ise ahjupottidest. kõrval on ahjupottidest puupliit, siis näevad ühesugused välja. peale nö "tööpinnaks" tellisin valumehhaanikatehasest samasuguse (eri mõõtudega ainult) pliidiraua, nagu puupliitidelgi.
trumm

PostitusPostitas vanga » Esmaspäev Veebr 01, 2010 22:37

ENTU......fantast !!!! väga omanäoline.
vanga

PostitusPostitas ralf » Esmaspäev Veebr 01, 2010 22:51

entu1151,ei oska seisukohta võtta .....aga väga meeldivad nii mõnedki sinu tööd,eriti maamaja siseinterjöör !!!
ralf

PostitusPostitas alma » Esmaspäev Veebr 01, 2010 23:32

Tänud, Britt, muljetavaldava teema eest, Su köögimööbel on vägagi lahe (tu). Ja julgustav, kui hinda ja ühtlasi tulemust vaadata.

trumm, kuidas Sul see tööpind vett kannatab? Et mis mõttes pliidiraud, kas see raam või kogu kupatus? See on jälle nii hea idee, et.... oeh...

/hiilib minema, ahvimise ehk järgitegemise mõtted peas/
alma

PostitusPostitas Britt » Esmaspäev Veebr 01, 2010 23:45

Meil on tööpind tamme liimpuitplaat ja peale tõmbasin õlivaha - väga hästi kannatab vett. Vaha peale jääb vesi nö mullina, ei lase puidu sisse imbuda. Puhastad on ka väga hea ja kriimud jäävad "loomulikud" erinevalt saepuruplaadist, kus välja tulnud tükk (täke) jätab üsna koleda tulemuse.

Ma üritan siia mingi hetk vannitoakapi ka panna.. Kuna me poest ei leidnud vastavat või oli hind selline, mis õhku ahmima võttis, siis otsustasime jällegi puidu ise osta ja see kapp ise valmis teha..
Britt

Mine Teeme ise ehk DIY nurk

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist