Riidekapi tegemine

Teeme ise, õpetused, juhendid

Riidekapi tegemine

PostitusPostitas PalunAbi » Teisipäev Dets 30, 2014 15:50

Kas keegi on maast laeni garderoobikapi ise teinud ja oskab ehk nippe anda, kuidas ja millest teha? Ideaalis tahaks liugustega.
PalunAbi

Re: Riidekapi tegemine

PostitusPostitas Külaline » Teisipäev Dets 30, 2014 16:07

K-rautas müüakse liugukse süsteeme ja ukseplaate - mul mees tegi ise esikusse uksed.
Külaline

PostitusPostitas Pesapunuja » Teisipäev Dets 30, 2014 16:38

Me tegime sellise kapi ise:

Pilt

Ei ole küll liugustega - uksed said ostetud valmiskujul EhituseAbc-st, viimistluse tegime ise (õlitasime toonõliga). Kapiraam ja sisu sai ka ise tehtud kuuseliimpuidust ja stangetoru ja kinnitused ostsime K-rautast.

Pilt

Kuna meil eelmises kodus olid korvsüsteemid garderoobis ja minu meelest olid need ebapraktilised, siis seekord ma korve ei tahtnud ja lasin mehel ehitada riiulid + stange. Kuna riiulitel olevaid riideid kasutame igapäevaselt aga stangedel olevaid vähem, siis tundus praktilisem panna see toru ülespoole.
Kasutaja avatar
Pesapunuja

PostitusPostitas Külaline » Teisipäev Dets 30, 2014 17:07

Võtke parem ühes asjas eeskuju ameeriklastest - ärge ostke ega ehitage riidekappe vaid tehke garderoob - sinna võib kasvõi tavalise toaukse ette panna. Panipaiga leiavad siis nii talveriided, suusad, matkatarbed, ujumistarbed kui ka üleliigsed mänguasjad ja ruum on igati hästi ära kasutatud. Mina enam ühtki riidekappi oma elamisse ei osta - olen igasse tuppa ehitanud seina sees oleva garderoobi, paaris toas liugustega, laste toas üldsegi kardinatega.
Külaline

PostitusPostitas Kodukorda » Kolmapäev Dets 31, 2014 15:27

Tere.
Garderoobikapi isetegemisel pead arvestama oma soovide ja tegeliku olukorraga.
Sisu sai tehtud liimpuit paneelidest ,mänd,tamm ,ei õlitanud.Uksed sai tellitud.Antud juhul 3 liugust.Pead arvestama uste laiuse ja riiulite laiusega,peavad omavahel mõõdud sobima .Furnituurid kappi saab poest .
Kodukorda

Mine Teeme ise ehk DIY nurk

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist