Ära anda korralikud kanad

Kanade, partide ja hanede pidamine. Papagoid jm puurilinnud

Re: Ära anda korralikud kanad

PostitusPostitas Kana Vänn » Kolmapäev Dets 04, 2013 18:09

Heh, nii massiliselt on kanu sinu juurde kostile tulnud?
See võib küll lahe olla, sul kanakuut nüüd kanu täis :)
Aga, kui su kanahotell nii edukas on, siis peaks ehk hakkama sellele laiendust ehitama :) Mitu korrust peale ja muidu ka laiemaks ja ikka uhkemaks.
Mitu kana sul seal hotellis üldse kokku on, koos enda omadega praegu?
Kaagutavad ikka vahvalt seal kanakuudis ja kas õue ka veel saavad?
Kas kuke peedul on ka tööd ja lusti küllaga nüüd, uute kanadega seoses ja üldse suure kanakarjaga? Saab ta ikka nii suure kanahulgaga hakkama? :D

Muidu ei teeks paha, kui Kukeke nimetaks selle teema ümber, miskis kana teemaks või kanahuvi teema või midagi säärast :)
Või siis kana juturing või kanahuvilised siia.
Kana Vänn

PostitusPostitas maurus » Kolmapäev Dets 04, 2013 18:57

Tore, et sa, Kana Vänn, ikka endiselt Mauru kanade ja Peedu vastu huvi tunned(:P)Kanu on kokku 10. Ja Peedu on tubli küll, pärast seda kanakulli hävitamise lugu (sellest ma kirjutasin samas foorumis aga teises teemas), aga eriti. Kanad käivad mul veel õues (täna sadas meil lund ja tibud olid kodus) ja Peedu on tõesti meister nende kooshoidmisel ja kokkukutsumisel, õhtul lähevad kõik tema järel oma kodusse magama. Aga hommikul on Peedu viimane poiss õue tulema: kanad juba asjatavad õues, siis käib üks vägev põmakas, mis tähendab, et Peedu on õrrelt maandunud. Tuleb trepile ja kukub laulma. Nii tore! Mul vahvad naabrid ka, kes seda kukelaulu pahaks ei pane, otse vastupidi, maaelu värk ju:D
maurus

PostitusPostitas Kana Vänn » Kolmapäev Dets 04, 2013 21:21

Ilmselgelt on kuke kiremine maaelu värk (tu)
Ma ikka tunnen jah su kanade vastu huvi, ma teede äärtes, kus tihti sõidan, tean ka juba, kus kanu peetakse ja siis ikka naudin vaatepilti :)

Ühes kohas ainult kanad tulevad kole tee lähedale ja siis kui autoga lähenen, pistavad jooksu, õnneks mitte tee peale.

Kas ma saan õigesti aru,et sul on veel tibusid ka? Kas lisaks 10-le kanale?
Kana Vänn

PostitusPostitas maurus » Kolmapäev Dets 04, 2013 21:41

Ei-ei, tibud ongi kanad!
maurus

PostitusPostitas kareke » Neljapäev Dets 05, 2013 23:41

Maurus kui Peedule ainult 10 naist mahub, siis on sul küll pisike hotell ja tagumine aeg hakata laiendamise peale mõtlema :)
kareke

PostitusPostitas Kana Vänn » Teisipäev Dets 24, 2013 15:41

Ma ikka Kana Vännina pean küsima, et kas Mauru kanadel ka jõulud on?
Ega, kui minusugune kanatu kanahull on platsis, siis pole Maurul ka pääsu, ettekandmisest, et kuidas tema vahvad kanakesed elavad (:P)
Kana Vänn

PostitusPostitas maurus » Teisipäev Dets 24, 2013 18:27

On Jõulud, ikka! Täna said terve päeva õues jalutada, värsked heinad said ka alla ja magustoiduks kaerahelbeid.
Aga Peedu ei hoolinud pühadest miskit, pani perenaisele ikka tutaka säärde ära!:D
Aga sulle Kana Vänn ja kõigile teistele kanausulistele -ilusat Jõuluaega ja kõike-kõike head uueks aastaks! Olge ikka mõnusad, kanadega või kanatud!
maurus

PostitusPostitas Kukeke » Pühapäev Dets 27, 2015 23:38

Soovime kõigile kanapidajatele ja kanahuvilistele ning pudulojustele häid ja rahulikke pühi ning kõike kõike head!
Kukeke

Mine Kodulinnud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline