Ära anda korralikud kanad

Kanade, partide ja hanede pidamine. Papagoid jm puurilinnud

Ära anda korralikud kanad

PostitusPostitas Kukeke » Teisipäev Aug 30, 2011 22:59

Seoses sügise ja talve saabumisega annan ära sõbralikud ja head munejad kanad. Tasu ega kevadel tagasi ei soovi, lihtsalt et neil oleks hea kodu. Kahjuks ei saa neid talvel pidada.
Kukeke

Re: Ära anda korralikud kanad

PostitusPostitas maurus » Teisipäev Aug 30, 2011 23:57

Tere, Kukeke! Mina oleksin küll huvitatud ja arvan, et mul hea kodu ka pakkuda, sest mul ka kanad ja kuke-Peedu seltsiks pakkuda. Talvel valgus+soojendus, suvel peaaegu et vabapidamisel. Aga ütle, kuskandis sa oled?
maurus

PostitusPostitas Kukeke » Kolmapäev Aug 31, 2011 10:32

Väga tore, need on nagu lemmikloomad meil (a kukke nad pole elu sees näinudki :-). Asuvad Harjumaal Harku vallas.
Kukeke

PostitusPostitas maurus » Kolmapäev Aug 31, 2011 13:29

Oi, Kukeke, tegid mu kohe rõõmsaks! Meil on ka kanad nagu lemmikloomad, munatoodang polegi kõige olulisem ja oleks siis neid lemmikloomi rohkem! Ja kuna mul kõik koduloomad nn. teise ringi loomad, siis sobiksid Sinu kanad meile kohe väga kenasti! Ma juba hommikul kuke-Peedule sosistasin, et äkitselt tuleb talle neiusid seltsiks, vist oli nõus, kires igatahes üsna heledalt(:P) Kui palju sul kanu on? Ja kuidas ma nad kätte saaks, asun ka Harjumaal, Kosel. Või suhtleme privas, võid ka helistada 58018864, kahjuks mul sinu kontakte pole. Ootan vastust!
maurus

PostitusPostitas maurus » Kolmapäev Aug 31, 2011 19:35

Asi korras - Kukeke loovutab oma kanad Maurusele, kes lubab nende eest hästi hoolitseda ja on väga õnnelik!(:P)
maurus

PostitusPostitas liivakass » Neljapäev Sept 01, 2011 22:19

Oi Maurus, rikud teise "korralikud" kanad ära pma Peeduga:P Aga edu kanamajandusega!
liivakass

PostitusPostitas maurus » Neljapäev Sept 01, 2011 22:36

Aitäh, Liivakass!
maurus

PostitusPostitas foksi » Pühapäev Sept 04, 2011 09:21

Peedule jaksu karakarja kargutamisel B)
Ja paremat kodu, kui Mauruse juures, annab vist kanakarjale leida, jõudu minugi poolt! Ma rohkem vist ei loe seda teemat, et mitte tabada ühel kenal hommikul ennasti kanapidajana :):)
foksi

PostitusPostitas maurus » Esmaspäev Okt 17, 2011 12:33

No nii, maurusel Kukekese poolt toodud kaks kanakest kenasti kodus, igati asjalised ja virgad. Kohe munele ja siblima. Ja Peedu näitas kohe ära, mismoodi see meeste värk käib, niikaua ahistas, kui kätte sai(:P) Aga kanad kanadeks, suur heameel on ka sellest, et tänu kanade sain tuttavaks Kukekese väga toreda perega! Nii et igati tore päev, see eilne päev! Maurus nii rahul!
maurus

PostitusPostitas Kukeke » Esmaspäev Okt 17, 2011 14:15

Maurus, suur tänu! Paremat kodu oma kanakestele ei oskakski soovida! Jõudu ja jaksu, jätkuvat lahket meelt ja head tervist soovides!
Kukeke

Mine Kodulinnud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline