Kui suur on teie kodu?

Koristus ja puhastamine, koduturvalisus, juriidilised probleemid jm.

Re: Kui suur on teie kodu?

PostitusPostitas Pip » Kolmapäev Mär 11, 2015 16:58

üsna nukker kirjutas:
Diana23 kirjutas:Hetkel elan enamus ajast üksina, mees tihti tööasjus välismaal. 100 m2 korteriga saan üksinda hakkama. Kui kahekesi, viibime palju eramajs, mis küündib 400m2-ni. Suure eluaseme puhul on miinuseks koristamine, aga selle eest kannavad hoolt majapidajanna ja lapsehoidja. Olen tänulik oma ilusate kodude üle ja üsna nukker on vaadata-kuulata, kuidas pered lastega on otsustanud luue endale elu, kus ruumi ja privaatsust vähe ning inimesed elavad looma kombel ja ebamugavalt.

Üsna nukker on lugeda, et üksi elavale naisele on palgatud lapsehoidja.

Muidugi peab üksi elaval naisel olema lapsehoidja, sest lapsevaba aega on ka vaja, et kasvõi trennis või poes käia. Ma arvan, et see daam tegi nalja siin oma 400m2 jm jutuga.
Minul endal 28 m2 ja lapsega kahekesi, lapsehoidjat pole palgatud, kuigi vahel ikka kuluks ära küll :)
Pip

PostitusPostitas Pin » Esmaspäev Apr 06, 2015 12:24

38,5 m2 ja üksinda. Täpselt paras suurus - pole vaja palju koristamise peale aega viita ja kõik käe-jala juures.
Pin

PostitusPostitas Dingo » Reede Mai 29, 2015 14:05

1 täiskasvanu + 3 last + 2 kassi + 2 koera = magalarajooni 6-toaline korter 104 m²
Ruumi üle pole aga vähe ka mitte aga kui lapsed nüüd lähiaastatel täiskasvanuks saavad, siis kolin väiksemasse korterisse.
Mulle endale üksi piisab 2-toalisest pensionipõlve pidamiseks.
Dingo

Mine Koduabi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist