Nahkmööbli hooldamine

Koristus ja puhastamine, koduturvalisus, juriidilised probleemid jm.

Nahkmööbli hooldamine

PostitusPostitas Britt » Pühapäev Mär 19, 2006 11:02

Kuidas hooldada nahast diivanit?
Britt

Re: Nahkmööbli hooldamine

PostitusPostitas Britt » Pühapäev Mär 19, 2006 12:42

Tegelikult põhiline, mida teada tahaks - milliste koduste vahenditega saaks naha pealt ära pastakatriibud?
Britt

PostitusPostitas loora » Pühapäev Mär 19, 2006 16:47

Nahkdiivani hooldamine on väga vajalik,et nahk kestaks kaua ja murenema ei hakkaks.Selleks otstarbeks on mööblipoes saadaval nahkmööbli hooldamise komplekt, kuhu kuuluvad nahapuhastusaine,vaha ja kaitsekihi töötlusvahend.Maksab u.500 krooni ja jätkub mitmeks aastaks,kui mõistlikult tarbida.See puhastusaine lubab ka pastakajälgi puhastada,ei tea-kogemused puuduvad.Igatahes tuleks kaks korda aastas puhastada ja vahatada ja kaitsta,siis on diivan peaaegu igavane ja alati nagu uus.Komplektis on põhjalik õpetus kaasas.
loora

PostitusPostitas käbi » Pühapäev Mär 19, 2006 17:16

mina pesen sooja seebiveega ja svammiga,pärast lasen mingit kaitsevahendit peale, valge diivan ja igasugu elukad trambivad seal juba mitu aastat, aga olen saanud ilusti puhtaks
käbi

PostitusPostitas krista » Pühapäev Apr 09, 2006 11:33

amwayl oo 100 kroono 1l puhastusvahendit mis sobib paljudele ajadele,sealjuures ka nahk toodete puhastamisel
krista

PostitusPostitas legend » Esmaspäev Apr 10, 2006 16:27

tahaks ka ikkagi teada, kuidas kaovad pastakajäljed? seebiga see maha ei tule.
legend

PostitusPostitas Kriksu » Reede Apr 14, 2006 23:42

Meil ka valge nahkdiivan, samamoodi suutis laps pastakaga peale joonistada päris palju, proovisin universaalset puhastusvahendit jm. sellist ainuke asi mis ära võttis oli küünelakieemaldi, see tegi kohe puhtaks. Võite nüüd rääkida kui kahjulik see diivanile on aga igatahes näha pole midagi ja peale seda kui plekk kadunud võib ju südamerahustuseks nahahooldusvahendiga ka üle käia.
Kriksu

PostitusPostitas Britt » Pühapäev Juun 11, 2006 13:48

Ma sain me pastakaplekid lõplikult ära super10ga. Aga heledamaks tegi need lihtsalt vee ja lapiga nühkimine.
Britt

PostitusPostitas :( » Laupäev Aug 05, 2006 09:06

ja mina proovisin atsetooniga ja p...e keerasingi. värv(valge) maas, koht kõva ja praguline :( :(
Palun öelge konkreetselt, kust (Talllinnas) neid vahendeid osta, mis mind päästa võikid edasisel hooldamisel
:(

PostitusPostitas Britt logimata » Laupäev Aug 05, 2006 11:21

Ma ostsin Gnld nahahooldusvahendi, diivan on nagu uus nüüd :)
Britt logimata

Mine Koduabi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Yahoo [Bot] ja 3 külalist