Kasiino sõltuvusega sõbra aitamine

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Kasiino sõltuvusega sõbra aitamine

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Nov 14, 2006 23:28

Teema pikk ja ega ei söenda siin ka teise pere elu lahata. Seega lihtne küsimus,et kel on sellise sõltuvusega tuttavaid sõpru olnud, et milliseid lahendusi on olnud?
Inimene ise adub oma probleemi, kuid need AA tüüpi olengud ei sobi lahenduseks.
Räägitud on sel teemal pikalt, kuid tegu on psüühilise sõltuvusega ja toetus sõprade kujul ei kanna vilja.Tegu mingi psühhika aspektiga,sest inimene ei lähe sinna kasiinosse ei võitma ei kaotama vaid emotsiooni saama.
käbi
 
Postitusi: 2090
Liitunud: Esmaspäev Juun 20, 2005 21:26

Re: kasiino sõltuvusega sõbra aitamine

PostitusPostitas keks » Laupäev Nov 18, 2006 19:43

On olnud ainult negatiivsed kogemused selliste söltlastega.Yks oli söbranne, kes muidu väga abivalmis ja löbus, tore inime oli niikaua, kui mänguautomaadid vöimu omakätte vötsid.Sealtmaalt muutus ta valetavaks, ebausaldusväärseks altvedajaks.Inimene muutus rahanäljas nii nahaalseks juba, et kuna tuttavad enam " tagastamatut laenu" ei andnud, hakkas ta nende tuttavate vanuritest sugulaste juures käima ja igasugu lubaduste ja valedega laenu lunima.Ja oskas ta rääkida! Pensionäride syda läks pehmeks ja kes andis 50, kes 100! Häbi missugune. Ja temagi tunnistas, et on see probleem, kuid kui ikka piss pähe löi- ei aidanud miskid varem antud lubadused.See on narkomaania yks vorme.
Teine selle pahe kyysis vaevleja oli juba ise pensionil olev inimene, kui see kylge hakkas.Jälle kylad täis völgasid ja tema myys komisjonides ka pool kodusest varast maha. Jällegi nagu narkomaan vöi joodikud.Oleks veel hullemagagi hakkama saanud aga pidi pere eest varjama.Tema löpetas pööningul nööri otsas.
Nii,et minu veendumus on,et omal käel need inimesed sellest söltuvusest lahti ei saa!Nad vajavad vastavat psyyhhilist ravi.
keks
 
Postitusi: 467
Liitunud: Laupäev Veebr 25, 2006 15:16

Re: kasiino sõltuvusega sõbra aitamine

PostitusPostitas annekas » Pühapäev Nov 19, 2006 18:44

Proovige ta psühhiaatri juurde saada, asi on tõepoolest psüühika iseärasustes ja on kontrollitav.
annekas
 
Postitusi: 143
Liitunud: Reede Aug 25, 2006 10:22

Re: kasiino sõltuvusega sõbra aitamine

PostitusPostitas Mary-Ly » Pühapäev Nov 19, 2006 20:28

See on tõesti väga suur katsumus sellisest pahest vabanemiseks. Soovin jõudu ja tema peab igati koostööks valmis olema. ning ta võib ka avalduse teha ok sellelt lehelt veel infi http://www.kristiinekasiino.ee/index.php?m1=256&lang=2
Mary-Ly
 
Postitusi: 200
Liitunud: Reede Mai 12, 2006 23:16

Re: kasiino sõltuvusega sõbra aitamine

PostitusPostitas kassijagaja2 » Esmaspäev Nov 20, 2006 10:14

Noh, narkomaania on ikka narkomaania ja kasiinosõltuvus on kasiinosõltuvus, narkomaania kujutab endast ikka narkootiliste ainete tarbimist ;)
Aga teema on tõesti tõsine. Ise olen sellega lähedalt korra elus kokku puutunud, kui keskeas härra ei suutnud kuidagi end kasiinodest eemal hoida. Ma ei tea, kas ta võlgu ka võttis, aga oma palga mängis alati maha. Tema kolis lahendusena maale elama. Mitte kusagile alevisse või suure linna lähedusse, vaid kohe päris-päris maale, tallu. Linnas käib harva ja siis ei liigu minuteada ilmaski üksi, ikka koos perega. Et kiusatust vältida.
Lahendus on iseenesest hea, aga paljud pole ilmselt ise selliseks sammuks valmis.
kassijagaja2
 
Postitusi: 1031
Liitunud: Teisipäev Aug 15, 2006 13:56

Re: kasiino sõltuvusega sõbra aitamine

PostitusPostitas tirreg » Kolmapäev Dets 06, 2006 02:41

aitab sensitiivid oma kodeerimistega - tegelt ka..psühholoog ja oma lubadused ei aita, sest elu on näidanud et sellised kange iseloomuga inimesi kes oma mõistuse jõuga saavad näiteks kasiinosõltuvusest vabaneda ja suitsetamiset on vaid väga vähene protsent..(mina näiteks suutsin ise:)

aga miks kodeerimine..olen ise näinud, kuidas paadunud joodik lasi endale mingis loengus mingi hüpnoosi peale panna, ise samal ajal itsitas et peale seda lollust lähen teen kohe poest õlle ja siis vaatan edasi...

edasi sai aga see et poes käsi ei tõusnud õlle järgi,ja hetkeks on ta mitmeid aastaid olnud kuival, palk on läinud maja ehitusse ja inimene elab õnnelikku pereelu.

"eelmises elus" pani ta hommikust õhtuni päevast päeva nädalast nädalasse tina ja polnud tal oma korteritki.

nii et otsige neid nõidasid.
tirreg
 
Postitusi: 206
Liitunud: Laupäev Dets 17, 2005 02:47

Re: kasiino sõltuvusega sõbra aitamine

PostitusPostitas mrt » Kolmapäev Dets 06, 2006 22:37

kae kes tagasi ... tuled ehk kuusejuttu puhuma ...
mrt
 
Postitusi: 1276
Liitunud: Esmaspäev Juun 20, 2005 09:22

Re: kasiino sõltuvusega sõbra aitamine

PostitusPostitas käbi » Esmaspäev Dets 11, 2006 21:44

noh,kas tirrukas tuleb või ei on tem asi, või jätta ühe teema enda ja liisbeti piltide vabaks.on inimesi kelle arvuti neid pilte pool tundi avab...võiks ka sellest aru saada veic.
käbi
 
Postitusi: 2090
Liitunud: Esmaspäev Juun 20, 2005 21:26

Re: kasiino s

PostitusPostitas Külaline » Pühapäev Sept 24, 2017 02:43

Soovitan lugeda ka seda kasiinoteemalist portaali: https://kasiinoboonused.ee/juhendid/ Ei leidnud praegu üles konkreetset infot aga võib olla abiks neile kellel vaja infot kasiinode kohta.
Külaline
 


Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist