Elektriboiler

Sanitaarthenilised tööd, saunade ehitus ja viimistlus

Elektriboiler

PostitusPostitas Mannuke » Esmaspäev Nov 25, 2013 23:10

Kas elektriboilerit saab parandada või on mõtekam uus osta? 9 aasta vana ja tundub, et ei soojenda enam üldse vett.
Mannuke
 

Re: Elektriboiler

PostitusPostitas kareke » Teisipäev Nov 26, 2013 21:37

Küttekeha saab vahetada küll
kareke
 
Postitusi: 204
Liitunud: Teisipäev Mär 27, 2007 01:19

Re: Elektriboiler

PostitusPostitas Alvi » Laupäev Dets 14, 2013 14:56

Meil oli sama mure. Tuttav remondimees vaatas üle ja ütles, et parandamine ei tasu ära. Boiler oli nagunii üle 10 aasta vana ja juppe pole lihtne leida. Uue boileri ostsime siit: [url=http://www.cerbos.ee/et/9-boilerid]http://www.cerbos.ee/et/9-boilerid
Alvi
 

Re: Elektriboiler

PostitusPostitas lingiabi » Neljapäev Juun 19, 2014 00:02

http://www.cerbos.ee/et/9-boilerid


Alvi kirjutas:Meil oli sama mure. Tuttav remondimees vaatas üle ja ütles, et parandamine ei tasu ära. Boiler oli nagunii üle 10 aasta vana ja juppe pole lihtne leida. Uue boileri ostsime siit: [url=http://www.cerbos.ee/et/9-boilerid]http://www.cerbos.ee/et/9-boilerid
lingiabi
 

Re: Elektriboiler

PostitusPostitas Jaan59 » Reede Juun 27, 2014 17:44

Just puhastasin,vahetasin tenni,anoodi boileril.Isend pärines 90ndate keskpaigust.Juppide soetamisel ei kohanud mingeid probleeme.Ärge uskuge müügimeeste lobi alati,raha ei kasva puu otsas.
Jaan59
 

Re: Elektriboiler

PostitusPostitas tegelikult » Laupäev Juun 28, 2014 01:44

Boilerite küttekehad on üsna standardsed ehk siis ühesarnased ja poes on enamus neist ka olemas. Koos tööga (boileri puhastamise ja küttekeha vahetusega) tuleb ikkagi kordades ja kordades odavam kui uut boilerit osta ja käib jäle sama kaua kui eelmine.

Ikka tasub enne vahetust proovida, ärge esimese torumehe juttu kah kohe kullana võtke, eks nemad taha kah teenida - uue boileri vahetusel tuleb ju veel ka torutöid teha jne jne.

Igal juhul soovitan küttekeha vahetust. Ja edaspidi reguleerige (kui on selline võimalus) veetemperatuur +55 kraadini, siis kestab boiler kauem. Allapoole pole hea, hakkab haisema ja tekib legionella oht (eluohtlik), kõrgema temperatuuriga hakkab jällegi kiiresti katlakivi tekkima ja küttekeha põleb kiiremini läbi.
tegelikult
 

Re: Elektriboiler

PostitusPostitas mis toimub? » Esmaspäev Juun 30, 2014 23:08

Mis tobe foorum see selline on, kus kustutatakse pikki ja asjalikke vastused!!!???
Kas kogu asja mõte on varjatud reklaam?
Antud juhul siis, et - mine ja osta endale cerbos.ee-st kindlasti uus boiler...?
mis toimub?
 

Re: Elektriboiler

PostitusPostitas a.t » Teisipäev Juul 01, 2014 14:42

Kui boilerikest on iseenesest korras ,siis küttekeha vahetus ei ole mingi teema.See ,et boiler enam ei soojenda hästi võib aga tähendada seda ,et boilerit pole katlakivist ammu puhastatud.
kui natukene järele mõelda ,siis oskaja mees saab boileripuhastamisiga paari tunniga hakkama.Mul on boiler juba üle 15 aasta vastu pidanud ning soojendab mis hirmus.Kui hakkab aga kütmise käigus kohisema ,siis see on märk sellest ,et tuleb ette võtta puhastamise protseduur.Puhastatud boiler töötab hääletult.
a.t
 

Re: Elektriboiler

PostitusPostitas Sergei » Laupäev Veebr 28, 2015 17:27

Ei tasu osta odavat, eesti turul tundmatu firma boilerit. Kunagi ei tea kas mõne aja pärast veel maaletooja/edasmüüja eksisteerib ning kes siis aitab garantiiga vm?
Teine asi on varuosad, nt küttekeha, magneesiumanood - kust neid pärast saad?! Teiste boilerite varuosad ei pruugi alati sobida.

Firma kust osta peaks olema kaua aega turul tegutsenud, pikaajalise kogemusega ja aastaid juba seda toodet müünud. Et firmal oleks olemas kauba kohta sertifikaadid, kasutusjuhendid jne. Vajaduse võimalik neilt kohe saada lisaseadmeid/varuosi.
Hea kui ise paigaldavad, siis tunnevad oma kaupa paremini ja oskavad nõu anda kui vaja.
Tasub Googledada toote/firma nime, siis tuleb kõik päevavalgele ;)
Sergei
 


Mine Pesuruumid, WC, saun

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist
cron